My Favorite Movies


  kameokat's Rating My Rating
1
Brazil 1985,  R)
2
1984 (Nineteen Eighty-Four) 1984,  R)
3
Interview with the Vampire 1994,  R)
4
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
5
American Beauty 1999,  R)
6
Lolita 1997,  R)
7
Lolita 1962,  Unrated)
8
American Psycho 2000,  R)
9
Death Machine 1994,  R)
Death Machine
my favourite movie right now, it's so orgasmic!!!!
*strokes dante* oh so arousing
10
Dune 1984,  PG-13)
Dune
sploosh, a thousand pleasurable viewings. oh how i adore it!
house harkonnen rules! it can ass-kick those atreides pansies any day. feyd = hawt. piter = SEXGOD *convulses*

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments