Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kalene911's Rating My Rating
1
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
I love this movie!!!
2
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
Ocean's Eleven
MY FAVORTIE MOVIE!!!!
3
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds)
Love it!
4
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
SOOOO AWESOME!!! Amazing graphics!!
5
Sydney White 2007,  PG-13)
Sydney White
i LOVED it!!!! it had the best happy ending, it was just like snow white, but better
6
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
Alvin and the Chipmunks
i LOVED it! it was really good and the music was cool too
7
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
~LOVE IT!!!! ITS THE BEST!!!~
8
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
The Bourne Identity
The Best!!!
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
10
The Guardian 2006,  PG-13)
The Guardian
Awesome, Loved It!!!
11
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
13
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
14
Stick It 2006,  PG)
Stick It
Love It!! :)
15
Ocean's Thirteen 2007,  PG-13)
Ocean's Thirteen
pretty good...better than 12, but the first one is still better
16
Ocean's Twelve 2004,  PG-13)
17
No Reservations 2007,  PG)
No Reservations
SO GOOD!!!!
18
27 Dresses 2008,  PG-13)
27 Dresses
so CUTE!!! i loved it
19
The Bucket List 2007,  PG-13)
The Bucket List
SOOOO GOOD!!! i loved it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments