My Favorite Movies


  kakashiz's Rating My Rating
1
Ninja Scroll 1986,  Unrated)
Ninja Scroll
the ending was so sad
2
Ninja Assassin 2009,  R)
Ninja Assassin
greatest movie ever and the guy was really sexy
3
Alice in Wonderland 2010,  PG)
Alice in Wonderland
they could have done better but it was still good
4
Our Family Wedding 2010,  PG-13)
Our Family Wedding
that crap was so funny
5
Gekijô ban naruto: Shippûden (Naruto Shippuden: The Movie) 2007,  Unrated)
Gekijô ban naruto: Shippûden (Naruto Shippuden: The Movie)
Greatest movie ever and best part is i have it so i get to wacth it how ever times i want
6
Afro Samurai: Resurrection 2009,  Unrated)
7
Man cheng jin dai huang jin jia (Curse of the Golden Flower) 2006,  R)
Man cheng jin dai huang jin jia (Curse of the Golden Flower)
realy sad movie but good
8
Shutter Island 2010,  R)
Shutter Island
great movie i really didnt see it coming in the end.
sad thoough
9
Legion 2010,  R)
10
Hot Tub Time Machine 2010,  R)
Hot Tub Time Machine
great movie its so funny you piss in ur pants

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments