Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kaitlynj99's Rating My Rating
1
The Mummy 1999,  PG-13)
2
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
The Mummy Returns
I love Brandon Frasier's comment "Not these guys again" and "Oh I hate mummies".
3
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor 2008,  PG-13)
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
I was impressed. Length of movie is perfect.
4
I, Robot 2004,  PG-13)
5
Star Trek Generations 1994,  PG)
6
Star Trek - Nemesis 2002,  PG-13)
7
Star Trek - Insurrection 1998,  PG)
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
11
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
12
National Treasure 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments