Flixster Movies
Sign Up | Login

No recent messages.

Loading...

Loading...

Sending...

Sending...

Sent!

  • Home
  • Movies
    • In Theaters
    • Upcoming
    • On DVD
    •  
    • Trailers
    • Actors
    • Photos
    • News
    • Movies I Might Like
    • Rate Movies
    •  
    • Showtimes
  • Profile
    • My Profile
    • My Ratings
    • My Movies
    • My Actors
    • My Photos
    • My Videos
    • My Lists
    • Skins Gallery
  • Friends
    • My Friends
    • My Friends' Reviews
    • Find a User
    • Add Friends
    •  
    • My Conversations
    • Compatibility Test
    • People I May Know
    • Plan Movie Night
  • Meet People
    • Meet People
    • Browse
    • Top User Charts
    • Forums
    • Flixster Facts
    • Flixster Wiki
  • Fun & Games
    • User Quizzes
    • Never-Ending Quiz
    • Personality Tests
    • Lists
    • Polls
  • Watch Free
    • Movies
    • TV
    • Videos

More Lists


  1. | Create a List
  2. Top Lists

Lists Created by Ashly

  • Forever
View All Ashly's Lists

Related Lists

  • My Favorite Movies by Laura
  • KOOL MOVIES!! by Kayla
  • manga / anima by kerry
  • Sailor Moon Movies by Kaialani Ros...
  • Animes by matheus
  1. View More Lists

Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. Next list
  1. KagomeAshly
  2. Ashly

  KagomeAshly's Rating My Rating
1
Sailor Moon S 2004,  Unrated)
Sailor Moon S
2
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice 1994,  PG-13)
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice
3
Sailor Moon Super S the Movie: Black Dream Hole 1995,  Unrated)
Sailor Moon Super S the Movie: Black Dream Hole
4
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose 2000,  PG-13)
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose
5
Sailor Moon S 2001,  Unrated)
Sailor Moon S
6
Sailor Moon SuperS 2002,  Unrated)
Sailor Moon SuperS
7
Children of the Moon (Mondscheinkinder) 2006,  Unrated)
Children of the Moon (Mondscheinkinder)
8
Temptress Moon 1996,  R)
Temptress Moon
9
Doragon bôru Z 6: Gekitotsu! Hyakuoku powâ no senshitachi (Dragon Ball Z: Return of Cooler) 1992,  Unrated)
Doragon bôru Z 6: Gekitotsu! Hyakuoku powâ no senshitachi (Dragon Ball Z: Return of Cooler)
10
Doragon bôru Z 4: Super saiyajin da son Gokû (Dragon Ball Z: Lord Slug) 1991,  Unrated)
Doragon bôru Z 4: Super saiyajin da son Gokû (Dragon Ball Z: Lord Slug)
11
Doragon bôru Z 3: Chikyû marugoto chô kessen (Dragon Ball Z: The Tree of Might) 1990,  PG)
Doragon bôru Z 3: Chikyû marugoto chô kessen (Dragon Ball Z: The Tree of Might)
12
Doragon bôru Z: Kono yo de ichiban tsuyoi yatsu (Dragon Ball Z: The Movie - The World's Strongest) 1990,  PG-13)
Doragon bôru Z: Kono yo de ichiban tsuyoi yatsu (Dragon Ball Z: The Movie - The World's Strongest)
13
Doragon bôru Z 1: Ora no Gohan wo kaese (Dragon Ball Z: Dead Zone) 1997,  Unrated)
Doragon bôru Z 1: Ora no Gohan wo kaese (Dragon Ball Z: Dead Zone)
14
Return of the Dragon (The Way of the Dragon) 1973,  R)
Return of the Dragon (The Way of the Dragon)
15
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
16
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments

Explore | Movies | Actors & Actresses | Photos | Theaters | News | Lists | Quizzes | Best Movies | Blog | Reviews | Mobile

More Info | Copyright, Privacy Policy, Terms of Service | Ad Choices | About Us | Jobs | Advertise | Twitter | Flixster SuperReviewers

Help | Sitemap | Help

Copyright © 2010 Flixster, All Rights Reserved Trademark Use Guidelines

Get Skyfire - Browse the PC web on your phone

  • Server: web108.flixster.com ()
  • JSP: /lists/movie.list.view.jsp
  • release: prod20120531
  • flixster-git-desc: COMMRELEASE.2012-05-31.16-07-24