My Favorite Movies
| KadianGrhm's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Good Burger 1997, PG) |
|
| 2 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Predator 2 1990, R) |
|
| 4 |
Me, Myself & Irene 2000, R) |
|
| 5 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 6 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 7 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 8 |
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor 2008, PG-13) |
|
| 9 |
How the Grinch Stole Christmas 2000, PG) |
|
| 10 |
WALL-E 2008, G) |
|
| 11 |
Predator 1987, R) |
|
| 12 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Terminator Salvation 2009, PG-13) |
|
| 14 |
Punisher: War Zone 2008, R) |
|
| 15 |
The Punisher 2004, R) |
|
| 16 |
Payback 1999, R) |
|
| 17 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 18 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 19 |
Hellboy Animated: Blood and Iron 2007, Unrated) |
|
| 20 |
Hulk 2003, PG-13) |
|
| 21 |
The Punisher 1989, R) |
|
| 22 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 23 |
Hellboy 2004, PG-13) |
|
| 24 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 25 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 26 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 27 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 28 |
Daredevil 2003, PG-13) |
|
| 29 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 30 |
I, Robot 2004, PG-13) |






























