Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kabutolover's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
4
Finding Nemo 2003,  G)
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
9
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
11
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
12
Grease 1978,  PG)
Grease
so good
13
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
14
White Chicks 2004,  PG-13)
15
Shrek 2 2004,  PG)
16
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
17
Shrek 2001,  PG)
18
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
19
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
20
She's the Man 2006,  PG-13)
21
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
22
Scary Movie 2000,  R)
23
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
24
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
i wanna see sooo bad!!
25
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
so stupid and zac and corbin are NOT hot. mwahahahahaha
26
Click 2006,  PG-13)
Click
soooo sad
27
Scary Movie 2 2001,  R)
28
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
29
School of Rock 2003,  PG-13)
30
Epic Movie 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments