My Favorite Movies
| kabtagra's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Hart's War 2002, R) |
|
| 5 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 6 |
Next 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 8 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 12 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 14 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 15 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 20 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 21 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 22 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |






















