My Favorite Movies
| k95alexander's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 2 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 4 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 6 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 10 |
Grease 1978, PG) |
|
| 11 |
Hustle & Flow 2004, R) |











