My Favorite Movies
| K92Starr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 5 |
In the Mix 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 7 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 8 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 9 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Rosa Parks Story 2002, Unrated) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Selena 1997, PG) |













