My Favorite Movies
| k141th7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Cable Guy 1996, PG-13) |
|
| 2 |
Cars 2006, G) |
|
| 3 |
Lady and the Tramp 1955, G) |
|
| 4 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 5 |
The Mask of Zorro 1998, PG-13) |
|
| 6 |
The Legend of Zorro 2005, PG) |
|
| 7 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 8 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1999, R) |
|
| 11 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |











