Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jwebb40's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
6
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
7
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
8
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
9
Remember the Titans 2000,  PG)
10
Coach Carter 2005,  PG-13)
11
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
12
Wedding Crashers 2005,  R)
13
A Cinderella Story 2004,  PG)
14
Glory Road 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments