My Favorite Movies
| jvisser281's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Where the Heart Is 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Crossroads 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Howard the Duck 1986, PG) |
|
| 10 |
The Crow 1994, R) |
|
| 11 |
Wild Hearts Can't Be Broken 1991, G) |











