My Favorite Movies
| JuzztaGiirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 2 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 3 |
Dante's Peak 1997, PG-13) |
|
| 4 |
Volcano 1997, PG-13) |
|
| 5 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Dawn of the Dead 2004, R) |
|
| 11 |
Night of the Living Dead 3D 2006, R) |
|
| 12 |
Saw III 2006, R) |
|
| 13 |
House of Wax 1953, Unrated) |













