My Favorite Movies
| justlia's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Poltergeist 1982, PG) |
|
| 2 |
A.I. Artificial Intelligence 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 4 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 5 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 10 |
Dawn of the Dead 2004, R) |










