My Favorite Movies
| justjuice3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 2 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 3 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 4 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Troy 2004, R) |
|
| 6 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 8 |
Casanova 2005, R) |
|
| 9 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 11 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |
|
| 12 |
Back to the Future Part III 1990, PG) |
|
| 13 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 14 |
Cars 2006, G) |
|
| 15 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 16 |
Lethal Weapon 1987, R) |
|
| 17 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Casino Royale 2006, PG-13) |



















