My Favorite Movies


  justinrotnluk's Rating My Rating
1
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)
2
Billy's Dad Is a Fudge-Packer 2004,  Unrated)
3
Rejected 2000,  Unrated)
Rejected
My spoon is too big!
4
Batman Begins 2005,  PG-13)
5
Rent 2005,  PG-13)
6
The Dark Knight 2008,  PG-13)
The Dark Knight
This is the best super hero movie ever, and can be seen as one of the best movies ever period.
7
Beyond the Mat 1999,  R)
8
The Birdcage 1996,  R)
9
The Breakfast Club 1985,  R)
10
Prom Queen 2004,  Unrated)
11
Pee-wee's Big Adventure 1985,  PG)
12
Beetlejuice 1988,  PG)
13
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
14
Aladdin 1990,  G)
15
Jurassic Park 1993,  PG-13)
Jurassic Park
"HI I'm MR. DNA!"
16
Men in Black 1997,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments