My Favorite Movies
BarbieLuv 3
| justine991's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fallen 1998, R) |
|
| 2 |
Blade 1998, R) |
|
| 3 |
fear dot com (FeardotCom) 2002, R) |
|
| 4 |
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989, R) |
|
| 5 |
Stephen King's The Shining (MINI-SERIES) 2003, Unrated) |
|
| 6 |
Stephen King's It 1990, Unrated) |
|
| 7 |
Stephen King's Rose Red 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Fear 1996, R) |
|
| 9 |
The Hand That Rocks the Cradle 1992, R) |
|
| 10 |
Hook 1991, PG) |
|
| 11 |
I Got The Hook-Up 1998, R) |
|
| 12 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 13 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |













