My Favorite Movies
| justine20889's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
My Girl 1991, PG) |
|
| 2 |
Lost In Translation 2003, R) |
|
| 3 |
Session 9 2001, R) |
|
| 4 |
Broken Flowers 2005, R) |
|
| 5 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 6 |
While You Were Sleeping 1995, PG) |
|
| 7 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 8 |
Beverly Hills Cop 1984, R) |
|
| 9 |
Beverly Hills Cop II 1987, R) |
|
| 10 |
White Noise 2: The Light 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Beverly Hills Cop III 1994, R) |











