My Favorite Movies
| Justamania's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 2 |
Superbad 2007, R) |
|
| 3 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 6 |
The Mighty Ducks 1992, PG) |
|
| 7 |
D3: The Mighty Ducks 1996, PG) |
|
| 8 |
D2: The Mighty Ducks 1994, PG) |
|
| 9 |
American Pie 1999, R) |
|
| 10 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 11 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 12 |
Cars 2006, G) |
|
| 13 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 15 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 16 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 17 |
Trailer Park Boys: The Movie , Unrated) |
|
| 18 |
Knocked Up 2007, R) |
|
| 19 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |



















