My Favorite Movies


  1. jusdia21
  2. kelis

Give list a short description

  jusdia21's Rating My Rating
1
Bad Boys II 2003,  R)
2
I, Robot 2004,  PG-13)
3
Enemy of the State 1998,  R)
4
Men in Black II 2002,  PG-13)
5
Independence Day 1996,  PG-13)
6
Bad Boys 1995,  R)
7
Happily Ever After 1993,  G)
8
Tarzan II 2005,  G)
9
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
this is sexy
10
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
can u believe i cry at the end
11
Rebound 2005,  PG)
12
A Thin Line Between Love and Hate 1996,  R)
13
House Party 2 1991,  R)
14
Nothing to Lose 1997,  R)
Nothing to Lose
this is funy
15
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
kooooool
16
Wild Hogs 2007,  PG-13)
Wild Hogs
very funny
17
Chasing Liberty 2004,  PG-13)
Chasing Liberty
it ok u can watch it
18
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
love this movie
19
Sight (Without Seeing) 2004,  Unrated)
20
Saved! 2003,  PG-13)
Saved!
good girls gone bad
21
The Princess Diaries 2001,  G)
The Princess Diaries
this one was cool.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments