My Favorite Movies
| Juod's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 2 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Atonement 2007, R) |
|
| 4 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Pathology 2008, R) |
|
| 9 |
RocknRolla 2008, R) |
|
| 10 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 11 |
The Ghosts of Girlfriends Past 2009, PG-13) |
|
| 12 |
Love N' Dancing 2009, PG-13) |












