My Favorite Movies
| juno399's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Once Upon a Time in America 1984, R) |
|
| 5 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 6 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |
|
| 7 |
Audition (Ôdishon) 1999, R) |
|
| 8 |
Malena 2000, R) |
|
| 9 |
The Lover (L'amant) 1992, R) |
|
| 10 |
Identity 2003, R) |
|
| 11 |
Back to the Future Part III 1990, PG) |
|
| 12 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 13 |
Life Is Beautiful (La Vita è bella) 1997, PG-13) |
|
| 14 |
The Hi-Lo Country 1998, R) |
|
| 15 |
Singin' in the Rain 1952, G) |
|
| 16 |
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008, PG-13) |
















