My Favorite Movies
| junerose86's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 2 |
Taxi 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Set It Off 1996, R) |
|
| 5 |
Bringing Down The House 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Beauty Shop 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 8 |
The Muppets' Wizard of Oz 2005, PG) |
|
| 9 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Akeelah and the Bee 2006, PG) |
|
| 12 |
The Nativity Story 2006, PG) |
|
| 13 |
The Neverending Story 1984, PG) |
|
| 14 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 15 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Fun With Dick and Jane 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Mary Poppins 1964, G) |
|
| 18 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 20 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 21 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 22 |
Prince and the Pauper 2009, Unrated) |
|
| 23 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 24 |
Made in Heaven 1987, PG) |
|
| 25 |
All Dogs Go To Heaven 1989, G) |
|
| 26 |
All Dogs Go To Heaven 2 1996, G) |

























