My Favorite Movies
| junegrl13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Head Over Heels 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 3 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 4 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 5 |
Tuck Everlasting 2002, PG) |
|
| 6 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Jumanji 1995, PG) |
|
| 8 |
When in Rome 2010, PG-13) |
|
| 9 |
The Three Burials of Melquiades Estrada 2006, R) |
|
| 10 |
300 2007, R) |
|
| 11 |
Stand and Deliver 1988, PG) |
|
| 12 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 13 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 15 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 16 |
Paul Blart: Mall Cop 2009, PG) |
















