My Favorite Movies
| junearch123's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Saw 2004, R) |
|
| 3 |
Saw III 2006, R) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 6 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 8 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Inside Man 2006, R) |
|
| 11 |
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) , Unrated) |
|
| 12 |
Hostel 2006, R) |
|
| 13 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Cast Away 2000, PG-13) |
|
| 16 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 17 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 18 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 20 |
American History X 1998, R) |




















