My Favorite Movies
| jumase87's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 2 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
Capote 2005, R) |
|
| 6 |
Schindler's List 1993, R) |
|
| 7 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 12 |
El Hijo de la novia (Son of the Bride) 2001, R) |












