My Favorite Movies


  julztat's Rating My Rating
1
Hannibal Rising 2007,  R)
Hannibal Rising
oh....... i loved this movie.. it explained so much bout han... and he is soooooooooooo freakin hot....
2
Hostel 2006,  R)
Hostel
oh so creepy
3
Cruel Intentions 1999,  R)
4
Wild Things 1998,  R)
Wild Things
love the lez action.. haha
5
Jaws 1975,  PG)
6
Jaws 2 1978,  PG)
7
Jaws 3 1983,  PG)
8
Jaws 4 - The Revenge 1987,  PG-13)
9
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
Blood In, Blood Out (Bound by Honor)
this is one of the best movies eva.... everyone should see ir
10
Forrest Gump 1994,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments