My Favorite Movies
| julswan04's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Road House 1989, R) |
|
| 2 |
Boiler Room 2000, R) |
|
| 3 |
Knockaround Guys 2001, R) |
|
| 4 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 5 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 9 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 10 |
xXx: State of the Union 2005, R) |
|
| 11 |
American Pie 1999, R) |
|
| 12 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 13 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 14 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 15 |
Saw 2004, R) |
|
| 16 |
Saw II 2005, R) |
|
| 17 |
Saw III 2006, R) |
|
| 18 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 19 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 20 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 21 |
Walking Tall 2004, PG-13) |
|
| 22 |
The Lost Boys 1987, R) |
|
| 23 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 24 |
Jarhead 2005, R) |
|
| 25 |
Girlfight 2000, R) |
|
| 26 |
Hush 1998, PG-13) |
|
| 27 |
City by the Sea 2002, R) |
|
| 28 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 29 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 30 |
Saw IV 2007, R) |






























