Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. JuliFennell
  2. Juli

There is more to come....

  JuliFennell's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
Monsters, Inc. 2001,  G)
3
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
4
It's The Easter Beagle, Charlie Brown 2003,  Unrated)
5
Up in Smoke 1978,  R)
6
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004,  PG)
7
Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas 2001,  PG)
8
Billy Madison 1995,  PG-13)
9
Chronicling Narnia: The C.S Lewis Story 2005,  Unrated)
10
Fantastic Four 2005,  PG-13)
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
12
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
13
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
14
Finding Neverland 2004,  PG)
15
Finding Nemo 2003,  G)
16
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
17
The Longest Yard 2005,  PG-13)
18
50 First Dates 2004,  PG-13)
19
Big Daddy 1999,  PG-13)
20
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
21
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002,  PG-13)
22
Coyote Ugly 2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments