My Favorite Movies
| juliet6387's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Overboard 1987, PG) |
|
| 2 |
The Cutting Edge 1992, PG) |
|
| 3 |
Now and Then 1995, PG-13) |
|
| 4 |
Sense and Sensibility 1995, PG) |
|
| 5 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 6 |
On the Edge of Innocence 1997, Unrated) |
|
| 7 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 8 |
Entrapment 1999, PG-13) |
|
| 9 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
Charlie's Angels - Full Throttle 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Troy 2004, R) |
|
| 13 |
King Arthur 2004, PG-13) |
|
| 14 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 16 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 17 |
Avatar 2009, PG-13) |

















