My Favorite Movies
| juliejones31's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pocahontas 1996, G) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 4 |
King Arthur 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 8 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 15 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 18 |
Mighty Morphin Power Rangers - The Movie 1995, PG) |


















