My Favorite Movies
| juliejo72's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
This Christmas 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
The Brothers 2001, R) |
|
| 4 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 6 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 7 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 9 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 10 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |










