My Favorite Movies
| Juliejay's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 3 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 4 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Ghost Ship 2002, R) |
|
| 9 |
The Village 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 15 |
Next 2007, PG-13) |
|
| 16 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 17 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 18 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Transporter 2 2005, PG-13) |
|
| 21 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 22 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 23 |
Eragon 2006, PG) |























