Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  juliefulton6's Rating My Rating
1
Mars 1998,  Unrated)
2
Mars Attacks! 1996,  PG-13)
3
Mission To Mars 2000,  PG)
4
Invaders from Mars 1986,  PG)
5
Flight to Mars 1951,  Unrated)
6
Tom and Jerry Blast Off to Mars 2004,  Unrated)
7
Roving Mars 2006,  G)
8
Abbott and Costello Go to Mars 1953,  Unrated)
9
Red Planet Mars 1952,  Unrated)
10
The Girl from Mars 1991,  Unrated)
11
Escape from Mars 1999,  PG)
12
The Brave Little Toaster Goes to Mars (The Brave Little Toaster 2) 1998,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments