My Favorite Movies


  juliagrace's Rating My Rating
1
It Takes Two 1995,  PG)
2
New York Minute 2004,  PG)
3
The Challenge 2003,  G)
4
Billboard Dad 1998,  G)
5
Getting There 2002,  G)
6
Switching Goals 1999,  G)
7
When in Rome 2002,  G)
8
Passport To Paris 1999,  G)
9
Our Lips Are Sealed 2001,  G)
10
Winning London 2001,  G)
11
Holiday in the Sun 2001,  G)
12
Casper Meets Wendy 1998,  PG)
13
Cadet Kelly 2002,  Unrated)
14
Agent Cody Banks 2003,  PG)
15
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
16
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
17
A Cinderella Story 2004,  PG)
18
The Perfect Man 2005,  PG)
19
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
20
Raise Your Voice 2004,  PG)
21
The Parent Trap 1998,  PG)
22
Life-Size 2000,  G)
23
Get A Clue 2002,  G)
24
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
25
Freaky Friday 2003,  PG)
26
Mean Girls 2004,  PG-13)
27
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
28
Just My Luck 2006,  PG-13)
29
Hoot 2006,  PG)
30
She's the Man 2006,  PG-13)
31
Big Fat Liar 2002,  PG)
32
What a Girl Wants 2003,  PG)
33
Yours, Mine & Ours 2005,  PG)
34
Aquamarine 2006,  PG)
35
How the Grinch Stole Christmas 2000,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments