Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  julia1662b's Rating My Rating
1
The Bucket List 2007,  PG-13)
2
O'Hara's Wife 1982,  PG)
3
Notting Hill 1999,  PG-13)
4
The Green Mile 1999,  R)
5
Love Affair 1994,  PG-13)
6
Heart and Souls 1993,  PG-13)
7
Pretty Woman 1990,  R)
8
Field of Dreams 1989,  PG)
9
Falling in Love 1984,  PG-13)
10
An Affair to Remember 1957,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments