My Favorite Movies
| Julesnz2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 3 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 5 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 6 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 7 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 8 |
American Pie 1999, R) |
|
| 9 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 14 |
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000, G) |
|
| 15 |
Little Shop of Horrors 1986, PG-13) |
|
| 16 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 17 |
The Rocky Horror Picture Show 1975, R) |
|
| 18 |
Johnson Family Vacation 2004, PG-13) |


















