My Favorite Movies


  jujutheonly1's Rating My Rating
1
Cooking With Porn Stars 2004,  Unrated)
2
Bad Boys 1983,  R)
3
Bad Dreams 1988,  R)
4
Bubble Boy 2001,  PG-13)
5
Bad News Bears 2005,  PG-13)
6
About a Boy 2002,  PG-13)
7
Room Boy 2005,  Unrated)
8
Big Bad John 1990,  PG-13)
9
The Geisha Boy 1958,  Unrated)
10
Lucky Star 1929,  Unrated)
11
Journey Through Porn 1999,  Unrated)
12
The Wicked Witch Project 1999,  Unrated)
13
The Filth and the Fury - A Sex Pistols Film 2000,  R)
14
Sex Is Comedy 2002,  R)
15
sex, lies, and videotape 1989,  R)
16
Love & Sex 2000,  R)
17
Sex and a Girl 2001,  R)
18
A Little Sex 1982,  R)
19
Better Than Sex 2000,  R)
20
Something About Sex (Denial) 1998,  R)
21
Rou pu tuan zhi tou qing bao jian (Sex and Zen) 1998,  G)
22
Maniac (Sex Maniac) 1934,  R)
23
The Einstein of Sex - Life and Work of Dr. M. Hirschfeld 1999,  Unrated)
24
My Sex Life... Or How I Got Into An Argument 2005,  Unrated)
25
Sex and Breakfast 2007,  R)
26
Joy of Sex (National Lampoon's The Joy of Sex) 1984,  R)
27
Moby Presents: Alien Sex Party 2003,  Unrated)
28
Everything You Always Wanted to Know About Sex, But Were Afraid to Ask 1972,  R)
29
Sex, Power, Love & Politics 2006,  Unrated)
30
Sex and the Other Man 1995,  R)
31
Relax ... It's Just Sex 1998,  R)
32
Demon Sex 2005,  Unrated)
33
Nora-neko rokku: Sekkusu hanta (Stray Cat Rock: Sex Hunter) 1970,  Unrated)
34
Easy Sex (Easy Six) 2003,  R)
35
Sex and the Teenage Mind 2002,  R)
36
The Key to Sex 1998,  R)
37
Sex and Lucia (Lucía y el sexo) 2001,  R)
38
The Sex Monster 1999,  R)
39
Sex Clinic 1971,  Unrated)
40
Sex & Fury 1973,  R)
41
The Sex Substitute 2 2003,  Unrated)
42
Just a Little Harmless Sex 1999,  R)
43
Casual Sex? 1988,  R)
44
Sex - The Annabel Chong Story 1999,  Unrated)
45
A Midsummer Night's Sex Comedy 1982,  PG)
46
The Sex Movie 2006,  Unrated)
47
Investigating Sex 2001,  R)
48
I Am A Sex Addict 2005,  R)
49
The Sex Lives of the Potato Men 2004,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments