My Favorite Movies
| juicyross's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Super 1991, R) |
|
| 2 |
Claudine 1974, PG) |
|
| 3 |
Cooley High 1975, PG) |
|
| 4 |
Roll Bounce 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Players Club 1998, R) |
|
| 6 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 7 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 8 |
Friday 1995, R) |
|
| 9 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Girl Next Door 2007, R) |









