My Favorite Movies


  jugolare's Rating My Rating
1
Shrek 2001,  PG)
2
Braveheart 1995,  R)
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
4
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
5
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
6
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
7
The Last Samurai 2003,  R)
8
Indiana Jones and the Last Crusade 1989,  PG-13)
9
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
10
Spirit - Stallion of the Cimarron 2002,  G)
11
Back to the Future 1985,  PG)
12
Back to the Future Part II 1989,  PG)
13
Back to the Future Part III 1990,  PG)
14
Schindler's List 1993,  R)
15
Finding Nemo 2003,  G)
16
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments