My Favorite Movies
| juddietee's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Phat Girlz 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 3 |
How High 2001, R) |
|
| 4 |
Deuce Bigalow: European Gigolo 2005, R) |
|
| 5 |
Irish Jam 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 12 |
House Party 1990, R) |
|
| 13 |
House Party 2 1991, R) |
|
| 14 |
House Party 3 1994, R) |
|
| 15 |
Friday 1995, R) |
|
| 16 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 17 |
Friday After Next 2002, R) |

















