My Favorite Movies


  Jubba16's Rating My Rating
1
Sin City 2005,  R)
2
Dracula - Dead and Loving It 1995,  PG-13)
3
Shaolin Soccer 2001,  PG-13)
4
Kung Fu Hustle 2004,  R)
5
Kung Pow! Enter the Fist 2002,  PG-13)
6
Spaceballs 1987,  PG)
7
King Kong vs. Godzilla 1962,  PG)
8
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
9
Freddy vs. Jason 2003,  R)
10
Mortal Kombat 1995,  PG-13)
11
Mortal Kombat: Annihilation 1997,  PG-13)
12
The Dark Knight 2008,  PG-13)
The Dark Knight
best one ever!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments