My Favorite Movies
| JuanAAC's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 10 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 11 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |












