My Favorite Movies
| JTDekker's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Unbreakable 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Road to Perdition 2002, R) |
|
| 5 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 6 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 7 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 8 |
Sin City 2005, R) |
|
| 9 |
Cast Away 2000, PG-13) |
|
| 10 |
300 2007, R) |
|
| 11 |
Requiem for a Dream 2000, R) |











