My Favorite Movies


  jt20041's Rating My Rating
1
Batman Begins 2005,  PG-13)
2
Batman 1989,  PG-13)
3
Sin City 2005,  R)
4
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
great movie,awesome f/x good story and great cast.
5
Stay Alive 2006,  PG-13)
6
The Ladies Man 2000,  R)
7
Running Scared 2005,  R)
Running Scared
good action movie to the end. Mature audience only.
8
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief 2010,  PG)
9
Lucky Number Slevin 2006,  R)
Lucky Number Slevin
If your looking for a good jigsaw puzzle. This movie is for you. The cast does a great job.
10
Undercover Brother 2002,  PG-13)
11
Army of Darkness 1993,  R)
12
Doom 2005,  R)
13
Blues Brothers 2000 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments