Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  JSumasafu's Rating My Rating
1
Billy Madison 1995,  PG-13)
2
Home Alone 1990,  PG)
3
The Last of the Mohicans 1992,  R)
4
Speed 1994,  R)
5
Black Hawk Down 2001,  R)
6
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
7
Police Story (Ging chaat goo si) (Police Force) 1985,  PG-13)
8
Twin Dragons (Shuang long hui) (Brother vs. Brother) 1992,  PG-13)
9
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
10
The Glimmer Man 1996,  R)
11
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
12
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments