My Favorite Movies


  JStrong13's Rating My Rating
1
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
2
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
3
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
4
Death Race 2008,  R)
5
Blade 1998,  R)
6
Blade II 2002,  R)
7
Blade: Trinity 2004,  R)
8
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
9
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
10
Resident Evil 2002,  R)
11
Ginger Snaps 2000,  R)
12
Ginger Snaps 2 - Unleashed 2004,  R)
13
Ginger Snaps Back - The Beginning 2004,  R)
14
Bloodrayne 2006,  R)
15
BloodRayne II: Deliverance 2007,  R)
16
Underworld: The Rise of the Lycans 2009,  R)
17
Underworld: Evolution 2006,  R)
18
Underworld 2003,  R)
19
The Crow 1994,  R)
20
The Crow: City of Angels 1996,  R)
21
The Crow - Wicked Prayer 2005,  R)
22
The Crow: Stairway to Heaven ,  G)
23
Saw 2004,  R)
24
Saw II 2005,  R)
25
Saw III 2006,  R)
26
Saw IV 2007,  R)
27
Saw V 2008,  R)
28
Saw VI 2009,  R)
29
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
Loved It
30
The Ghosts of Girlfriends Past 2009,  PG-13)
31
17 Again 2009,  PG-13)
32
The House Bunny 2008,  PG-13)
The House Bunny
loved it
33
Sydney White 2007,  PG-13)
34
Fast & Furious 2009,  PG-13)
Fast & Furious
loved it
35
Chasing Liberty 2004,  PG-13)
Chasing Liberty
loved it
36
Queen of the Damned 2002,  R)
37
Funny People 2009,  R)
38
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
The Twilight Saga: New Moon
Add a review (optional)...
39
Marley & Me 2008,  PG)
Marley & Me
loved it
40
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
41
Jennifer's Body 2009,  R)
42
Sorority Row 2009,  R)
43
The Proposal 2009,  PG-13)
44
The Ugly Truth 2009,  R)
45
Cry-Baby 1990,  PG-13)
46
The Hangover 2009,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments