My Favorite Movies
| jsmit6670's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Saw III 2006, R) |
|
| 3 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 4 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 5 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 7 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Longest Yard 1974, R) |
|
| 11 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 12 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |












