My Favorite Movies


  jrnismosb's Rating My Rating
1
Scarface 1983,  R)
Scarface
best movie
2
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
3
Boyz n the Hood 1991,  R)
4
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood 1996,  R)
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood
this movies hillarious
5
Menace II Society 1993,  R)
6
Friday 1995,  R)
7
Next Friday 2000,  R)
8
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
9
Saw 2004,  R)
10
Saw III 2006,  R)
11
Saw II 2005,  R)
12
Monster's Ball 2001,  R)
Monster's Ball
HALLE BERRY
13
The Ring 2002,  PG-13)
14
The Ring Two 2005,  PG-13)
15
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds)
ELANORE
16
World Trade Center 2006,  PG-13)
World Trade Center
this movie is badass
17
Wayne's World 2 1993,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments